Kurs Kobido - Promocyjna cena 1500zł - Dla naszych słuchaczy ZA DARMO !

 

 

Centrum Kształcenia i Biznesu „ADAMANTEM”      Kurs z technik masażu KOBIDO !! Kurs trwa dwa dni !!

!! Na naszym kursie zdobędziesz certyfikaty !! Prowadzony przez osobę która odbywała szkolenie u !! Tomasza Tomasiuka !!

-  KOBIDO - MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY  - 

Klienci salonów BEAUTY oczekują coraz bardziej spektakularnych efektów nie do końca jednak chętnie korzystając z urządzeń czy zabiegów medycyny estetycznej. Część osób z obawy na działania niepożądane decyduje się tylko na zabiegi  manualne. Dla takich klientów ceniących naturalność  idealną alternatywą będzie masaż Kobido, który w 100% spełni ich oczekiwania.

 KOBIDO jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Masaż ten jest manualny bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry.

Większość metod masażu twarzy  działa na powierzchni twarzy. KOBIDO poprzez  swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy. To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej. KOBIDO cieszy się coraz większym powodzeniem i jest coraz częściej  praktykowany w najbardziej prestiżowych instytutach kosmetycznych.

Masażu KOBIDO można się nauczyć, aby opanować tę sztukę potrzeba około 2 dni. Należy jednak pamiętać, że jest to najtrudniejsza z technik masażu na świecie. Pełna sesja masażu KOBIDO trwa około 45 minut.

Efekty masażu  KOBIDO:

- reguluje balans energetyczny całego ciała

- pobudza metabolizm na poziomie komórkowym

- zmniejsza problemy z układem pokarmowym

- zapewnia pełny relaks i odprężenie

- unika sztywności twarzy

- niweluje napięcia mięśniowe, zmarszczki mimiczne

- zmniejsza efekty starzenia się naszej skóry

- odzyskujemy młodą twarz poprzez głęboką pracę

- stymuluje produkcje kolagenu i elastyny

Poniżej przedstawiamy wam osobę prowadzącą Kurs :)